Akıllı Kalem Yedek Parçaları


Akilli Kalem Yedek Parçaları

Akilli Kalem Yedek Parçaları, pil değişimleri, yedek parça temini, güvenlik noktası ve bekçi tomları temini, kurulumları tarafımızdan yapılmaktadır.

Bekçi Kalemi Servisi için lütfen bizi arayınız.Türkiye’nin her yerinden bize bekçi tur kontrol sistemini kargo ile gönderebilirsiniz.Arıza tespitimiz ücretsiz olup, onarım masrafı onayınız doğrultusunda sizden talep edilir.Daha detaylı bilgi için bizi arayınız.

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Teknik Servisi

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Teknik Servisi

İNTER KONTROL VE OTOMASYON SİST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Perpa Ticaret Merkezi B Blok K:11 No:1568 ŞİŞLİ/İSTANBUL
Te l : 0212 220 0 444
Fax : 0212 220 3 444

Bekçi Kalemi Sistemi  kısaca şu şekilde çalışır;

Güvenlik kontrol noktaları güvenliğin önemli olduğu, kontrol edilmesi istenen yerlere monte edilir. Bekçi, tura çıkmadan önce kendisine ait olan anahtarlığı Akıllı Kalem’e okutur, böylece Akıllı Kalem hangi bekçi tarafından kullanıldığını öğrenmiş olur.
Bekçi Kontrol etmekle yükümlü olduğu yerlere giderek kontrolünü yapar ve Akıllı Kalem’i güvenlik noktasına okutur, okuma sırasında Akıllı Kalem ışıklı ve sesli uyarı verir.
Bekçi mesai süresi boyunca kontrol ettiği yerlerde bulunan güvenlik noktalarını Akıllı Kalem’e okutarak yaptığı kontrol işlemlerini kayda alır. Bekçi görevini bitirdikten sonra, Akıllı Kalem’i amirine teslim eder.

Güvenlik amiri, Akıllı Kalem’i bilgisayara bağlı haberleşme yuvasına takarak, gece yapılan kontroller ile ilgili bilgileri bilgisayara aktarır ve yazıcıdan bekçinin yaptığı kontroller ile ilgili ayrıntılı raporları alır.